Učenci OŠ Center razveselili starejše občane z novoletnimi voščilnicami
V petek, 6. 12. 2019, smo se učenci (16 devetošolcev), ki smo na tehniškem dnevu Podarim – razveselim vezli voščilnice, odpravili v Dom starejših občanov...
Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Soglašam Več o piškotkih