Golob: Janša je grozil, da me bo poslal na Dob
Odhajajoči premier in predsednik Svobode Robert Golob je na izredni seji DZ dejal, da je najverjetnejši mandatar na zadnji seji sveta za nacionalno varnost odkrito...
Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Soglašam Več o piškotkih
